Avril 4EVER the BEST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril 4EVER the BEST


 
HomeDark OrangeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Stroke Risk Doubles If Diagnosed With Type 2 Diabetes
~Intervjui~ EmptyThu Aug 04, 2011 5:25 pm by Guest

» Ucsd Department Of Medicine
~Intervjui~ EmptyWed Aug 03, 2011 2:34 pm by Guest

» omega3 fish oils
~Intervjui~ EmptyWed Aug 03, 2011 5:22 am by Guest

» ěĺä öĺíňđű ăčíĺęîëîăč˙
~Intervjui~ EmptyMon Aug 01, 2011 6:18 pm by Guest

» Cat Dog Medication Toy 20
~Intervjui~ EmptySun Jul 31, 2011 10:00 am by Guest

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
~Intervjui~ EmptySun Jul 31, 2011 5:37 am by Guest

» Plan Your Trip to Canada
~Intervjui~ EmptySun Jul 31, 2011 1:21 am by Guest

» search engine optimization rankings backlink services
~Intervjui~ EmptySat Jul 30, 2011 4:44 pm by Guest

» Ďđîäâčćĺíčĺ íĺčçáĺćíî
~Intervjui~ EmptySat Jul 30, 2011 1:09 pm by Guest

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Forum
Affiliates
free forum
 

 

 ~Intervjui~

Go down 
AuthorMessage
pinkiegirl
Admin
Admin
pinkiegirl


Female
Number of posts : 114
Age : 29
Registration date : 2008-09-20

~Intervjui~ Empty
PostSubject: ~Intervjui~   ~Intervjui~ EmptySun Sep 21, 2008 12:49 am

Ovde postavljajte njene intervjue
Back to top Go down
pinkiegirl
Admin
Admin
pinkiegirl


Female
Number of posts : 114
Age : 29
Registration date : 2008-09-20

~Intervjui~ Empty
PostSubject: Re: ~Intervjui~   ~Intervjui~ EmptySun Sep 21, 2008 1:04 am

To je bilo najveće iznenađenje od svih venčanja protekle godine: 15. jula 2006. super zvezda Avril Lavigne (22) i frontmen grupe Sum-41 Deryck Whibley (27) su rekli sudbonosno DA! Razmenili su prstenje i to je oboma ne samo promenilo život, nego i kompletnu ličnost! Avril, neotesana pankerka - ukroćena! A Deryck vetropir? Od divljeg frajera koji se vukao po striptiz-klubovima, konzumirao droge i izjavljivao da je spavao s Paris Hilton - postao je pravi šarmer. BRAVO se na ekskluzivnom intervjuu u minheskom luksuznom hotelu “Arabella Sheraton” susreo sa slatkim 27-godišnjakom, čije oči bi svaki put zasijale na pomen Avrilinog imena... Deryck je sasvim otvoreno govorio o svom tmurnom detinjstvu...



BRAVO: Na novom albumu Sum-41 “Underclass Hero” u pesmi “Dear Father (Complete Unknown)” pevaš o svom ocu koga nikad nisi upoznao. Zašto se nikad niste videli?

Deryck: Moja mama je imala 17 godina kad je zatrudnela. Moj otac je imao samo 16. Očito nije želeo dete i nestao je pre nego što sam se rodio! Ne poznajem ga. Nikad ga nisam video. Nemam njegovu fotografiju, čak i ne znam kako se zove...

BRAVO: Nikad ga nisi potražio?

Deryck: Ne. Ne znam odakle bih počeo. Kao što sam rekao, ne znam ni kako se zove!

BRAVO: Ti si bio jedinac. Da li si imao nekoga drugog da ti zameni oca?

Deryck: Veoma sam blizak sa babom i dedom. Ali oni naravno nisu zamena za oca. A moj očuh je bio đubre!

BRAVO: Tvoj očuh...?

Deryck: Da, moja mama se udala kad sam imao dve godine.

BRAVO: A zašto je on bio đubre?

Deryck: Bio je grozan čovek. Veoma agresivan i nasilan. Drao se na mene i moju mamu i tukao nas. Bio je to pakao! Bio sam presrećan kada se mama najzad rastala od njega. Oboje smo se preporodili!

BRAVO: Koliko si imao godina kada se taj brak raspao?

Deryck: Sedam. Pet godina sam sa svojom mamom živeo u paklu i zato sam mrzeo tog tipa. Kada sam imao devet godina, mama mi je rekla da on u stvari nije moj pravi tata. Do tada sam mislio da jeste!

BRAVO: Da li je to bio šok za tebe?

Deryck: Nije. Kada sam čuo priču o svom pravom ocu, očeva mi je bilo preko glave!

BRAVO: Da li nameravaš da budeš bolji otac?

Deryck: Naravno! Biću savršen otac svojoj deci! Ne samo zato što mi je detinjstvo bilo grozno, nego i zato što sam perfekcionista! Ja sve radim stoprocentno!

BRAVO: I u svojoj vezi sa Avril?

Deryck: Da. Odaću ti jednu tajnu: pre Avril, nikada nisam stvarno voleo! Naravno da sam imao devojke, ali nisam ih voleo. Nikad se ni sa kim nisam ozbiljno upustio u vezu.

BRAVO: Zašto?

Deryck: Jer sam tražio savršenu devojku. Onu pravu, koja će mi zaista odgovarati. Znao sam: kada budem našao tu devojku, onda ću je i voleti. I to samo nju. Znao sam da ću se oženiti tom devojkom i da ću zauvek biti s njom.

BRAVO: Vau! To super zvuči! A Avril je ta devojka?

Deryck: Da, i mi smo veoma srećni! Na mom albumu “Underclass Hero” ima jedna pesma o Avril. Zove se “With me”! I znaš li šta je suludo u svemu tome?

BRAVO: Ne, šta...?

Deryck: Mada ne pominjem Avrilino ime, jednostavno svi znaju da je ta pesma upućena samo njoj. To me skoro plaši! Ali to i jeste bio izazov na novom albumu. Namerno sam hteo da pevam o svojim osećanjima, jer želim da pokažem ljudima da je bolje biti pošten. Želim da im pokažem da je važno verovati u nešto!

BRAVO: A u šta ti veruješ?

Deryck: U ljubav! Verujem u sve što je lepo u životu. Ja sam pozitivan čovek! I verujem u poštenje! Kada bi svi ljudi bili pošteni, svet bi bio pravi raj...
Back to top Go down
pinkiegirl
Admin
Admin
pinkiegirl


Female
Number of posts : 114
Age : 29
Registration date : 2008-09-20

~Intervjui~ Empty
PostSubject: Re: ~Intervjui~   ~Intervjui~ EmptySun Sep 21, 2008 1:04 am

Avril Lavigne za magazin OK! (Septembar 2008.)

Sasvim nova ja!

Kada smo je upoznali, bila je talentovana i ambiciozna 18-godisnjakinja. Sada je udata zena, uspesna pevacica i iskusna milionerka. I da i dalje nema dlake na jeziku...

*Idu li ljubav i posao zajedno?
-Naravno, moj muz Deryck, frontmen kanadske pop-punk senzacije Sum 41, i ja smo zivi dokaz! Zajedno smo producirali moj aktuelni album "The Best Damn Thing" i pri tom smo se ludo zabavljali.

*I kako ide prodaja albuma?
-Super, u samo nekoliko meseci prodat je u 5 miliona primeraka. Posle hitova "Girlfriend", "When You're Gone" i "Hot" na vrhove muzickih lista smestio se i moj cetvrti singl "The Best Damn Thing".

*Malo si promenila zvuk?
-Da, svi koji su navikli na pop-rock Avril neka se pripreme na sasvim nov i netipican zvuk swinga. Znam da ce se ljudi iznenaditi tim zaokretom , ali to sam nova ja! Obozavam ceo album, on je moje remek-delo!

*Imala si nekih problema na turneji?
-Jesam, zamalo je sve propalo. Morala sam da prekinem turneju po Americi zbog teske upale grla. Bilo mi je grozno i zao zbog fanova, ali nisam mogla ni da govorim, a kamoli da pevam! Sve cu nadoknaditi, obecavam!

*Planiras i novu tetovazu, zar ne?
-Da, osim prema swingu, u poslednje vreme sam obnovila i svoju ljubav prema tetovazama, pa uskoro planiram i sedmu. Na desnoj nadlaktici "nabacicu" jos jednu, ovoga puta plavu zvezdu okruzenu crnom linijom. Zvezda za zvezdu, zasto da ne?
Back to top Go down
Sponsored content





~Intervjui~ Empty
PostSubject: Re: ~Intervjui~   ~Intervjui~ Empty

Back to top Go down
 
~Intervjui~
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Avril 4EVER the BEST :: Just Our Avril!!! :: Avril Lavigne-
Jump to: